Panorama www

Wyszukaj stronę:

 • World Eko

  World Eko


  World Eko to firma stawiająca na proekologiczne rozwiązania dla osób, które nie mają możliwości podłączenia się do kanalizacji zbiorczej. Najważniejszym punktem w ofercie firmy są przydomowe oczyszczalnie ścieków, które odznaczają...

  Dodano: 10 12 2018
  WWW: www.worldeko.pl
  Wyświetleń: 9
  Wejść: 1
 • ZabijamyPluskwy

  ZabijamyPluskwy


  Niepożądani goście w postaci insektów nie muszą dłużej gościć w Twoim mieszkaniu. Skontaktuj się z firmą DDD z Łodzi – Zabijamypluskwy. pl. Firma zajmuje się dezynsekcją insektów oraz dezynfekcją wirusów, grzybów, pleśni, itp. Ins...

  Dodano: 05 12 2018
  WWW: zabijamypluskwy.pl
  Wyświetleń: 17
  Wejść: 3
 • Torsystem

  Torsystem


  Szukasz bramy przemysłowej, która charakteryzuje się dużą wytrzymałością i dokładną sprawnością? Znajdziesz ją w Torsystem. Jest to firma, która specjalizuje się w produkcji bram przemysłowych, a także ramp przeładunkowych. Dodatk...

  Dodano: 17 12 2018
  WWW: torsystem.com.pl
  Wyświetleń: 1
  Wejść: 0
 • Butzbach Torsystem

  Butzbach Torsystem


  Firma Butzbach jest niemiecką marką, którą w Polsce reprezentuje firma Torsystem. Spółka obu firm opiera się w całości na polskim kapitale.

  Oferta firmy Butzbach obejmuje projektowanie bram przemysłowych, ich produkcję...

  Dodano: 27 11 2018
  WWW: butzbach.pl
  Wyświetleń: 27
  Wejść: 1
 • Dodano: 27 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 1
 • Wyświetleń tej strony: 27
 • Łączny CTR: 3.7%

Firma Butzbach jest niemiecką marką, którą w Polsce reprezentuje firma Torsystem. Spółka obu firm opiera się w całości na polskim kapitale.

Oferta firmy Butzbach obejmuje projektowanie bram przemysłowych, ich produkcję, montaż oraz pełny serwis. Doświadczenie firmy pozwala na zaoferowanie swoim klientom produktów najwyższej jakości. Ponadto, pracownicy firmy, dzięki długiemu stażowi, są w stanie dopasować odpowiedni rodzaj bramy do miejsca i gałęzi branży. Miejsca, w jakich najczęściej znajdują się bramy przemysłowe, to magazyny, hangary, hale przemysłowe i produkcyjne.
Typy bram, jakie produkuje firma, to bramy segmentowe, szybkobieżne, hangarowe i segmentowe Vision.

Butzbach, jest pierwszą firmą, która opracowała technikę zastosowania włókna szklanego w procesie produkcji. Włókno szklane jest materiałem, który cechuje się zarazem delikatnością i trwałością. Wykorzystanie go do produkcji bram pozwala uzyskać produkt użytkowy najwyższej jakości.
Poza trwałością materiału, włókno szklane charakteryzuje się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Jest to pierwsze tworzywo w tej branży, które można wykorzystać do aranżacji wnętrza.

Pracownicy firmy Butzbach gwarantują indywidualne podejście do każdego z projektów.

Butzbach Torsystem

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 0.0/10 (0 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie