Panorama www

Wyszukaj stronę:

 • Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Elżbiety Zarychty

  Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Elżbiety Zarychty


  Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Elżbiety Zarychty to miejsce, w którym doświadczony ginekolog dziecięcy w Warszawie świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Gabinet przystosowany jest do przyjmowania zarówno najmłodszych...

  Dodano: 06 11 2023
  WWW: ginekologdzieciecy.pl
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 0
 • Dodano: 27 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 6
 • Wyświetleń tej strony: 607
 • Łączny CTR: 0.99%

Firma Butzbach jest niemiecką marką, którą w Polsce reprezentuje firma Torsystem. Spółka obu firm opiera się w całości na polskim kapitale.

Oferta firmy Butzbach obejmuje projektowanie bram przemysłowych, ich produkcję, montaż oraz pełny serwis. Doświadczenie firmy pozwala na zaoferowanie swoim klientom produktów najwyższej jakości. Ponadto, pracownicy firmy, dzięki długiemu stażowi, są w stanie dopasować odpowiedni rodzaj bramy do miejsca i gałęzi branży. Miejsca, w jakich najczęściej znajdują się bramy przemysłowe, to magazyny, hangary, hale przemysłowe i produkcyjne.
Typy bram, jakie produkuje firma, to bramy segmentowe, szybkobieżne, hangarowe i segmentowe Vision.

Butzbach, jest pierwszą firmą, która opracowała technikę zastosowania włókna szklanego w procesie produkcji. Włókno szklane jest materiałem, który cechuje się zarazem delikatnością i trwałością. Wykorzystanie go do produkcji bram pozwala uzyskać produkt użytkowy najwyższej jakości.
Poza trwałością materiału, włókno szklane charakteryzuje się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Jest to pierwsze tworzywo w tej branży, które można wykorzystać do aranżacji wnętrza.

Pracownicy firmy Butzbach gwarantują indywidualne podejście do każdego z projektów.

Butzbach Torsystem

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 3.3/10 (43 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie