Panorama www

Wyszukaj stronę:

 • Giganciprogramowania.edu.pl - programowanie dla dzieci

  Giganciprogramowania.edu.pl - programowanie dla dzieci


  Jako szkoła programowania prowadzimy zajęcia z programowania dla dzieci w Toruniu i serdecznie zapraszamy do postawienia na naszą korzystną ofertę. Można być z odpowiedniego podejścia do sprawy i działania bardzo zadowolonym co po...

  Dodano: 07 01 2019
  WWW: www.giganciprogramowania.edu.pl
  Wyświetleń: 33
  Wejść: 0
 • Transfer24 - Szybkie internetowe przelewy do Polski

  Transfer24 - Szybkie internetowe przelewy do Polski


  W bardzo prosty oraz łatwy sposób, możesz wykonać przelewy do Polski z zagranicy, dodatkowo stosując do tego celu sprawdzoną oraz alternatywną metodę, a mianowicie pozwalającą na dużo sprawniejsze realizowanie takiej dyspozycji. O...

  Dodano: 28 01 2019
  WWW: transfer24.eu
  Wyświetleń: 125
  Wejść: 2
 • Dodano: 27 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 1
 • Wyświetleń tej strony: 146
 • Łączny CTR: 0.68%

Firma Butzbach jest niemiecką marką, którą w Polsce reprezentuje firma Torsystem. Spółka obu firm opiera się w całości na polskim kapitale.

Oferta firmy Butzbach obejmuje projektowanie bram przemysłowych, ich produkcję, montaż oraz pełny serwis. Doświadczenie firmy pozwala na zaoferowanie swoim klientom produktów najwyższej jakości. Ponadto, pracownicy firmy, dzięki długiemu stażowi, są w stanie dopasować odpowiedni rodzaj bramy do miejsca i gałęzi branży. Miejsca, w jakich najczęściej znajdują się bramy przemysłowe, to magazyny, hangary, hale przemysłowe i produkcyjne.
Typy bram, jakie produkuje firma, to bramy segmentowe, szybkobieżne, hangarowe i segmentowe Vision.

Butzbach, jest pierwszą firmą, która opracowała technikę zastosowania włókna szklanego w procesie produkcji. Włókno szklane jest materiałem, który cechuje się zarazem delikatnością i trwałością. Wykorzystanie go do produkcji bram pozwala uzyskać produkt użytkowy najwyższej jakości.
Poza trwałością materiału, włókno szklane charakteryzuje się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Jest to pierwsze tworzywo w tej branży, które można wykorzystać do aranżacji wnętrza.

Pracownicy firmy Butzbach gwarantują indywidualne podejście do każdego z projektów.

Butzbach Torsystem

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 1.0/10 (1 głos)

 • Województwo: Dolnośląskie