Panorama www

Wyszukaj stronę:

 • Global Therapy

  Global Therapy


  Global Therapy zajmuje się fizjoterapią oferując przy tym masaż klasyczny lub leczniczy, który rozluźni nasze ciało po całym tygodniu ciężkiej pracy albo zniweluje bóle mięśniowe i nie tylko. Centrum terapii manualnej stawia na wy...

  Dodano: 13 08 2019
  WWW: www.globaltherapy.pl
  Wyświetleń: 28
  Wejść: 3
 • Astor Hotel

  Astor Hotel


  Hotel Astor *** położony jest w nadmorskiej Jastrzębiej Górze, zaledwie 100 metrów od głównej plaży. W ofercie hotelu, goście mogą znaleźć komfortowe pokoje i apartamenty w nowoczesnej aranżacji. W obiekcie można cieszyć się wyjąt...

  Dodano: 22 08 2019
  WWW: www.astorhotel.pl
  Wyświetleń: 6
  Wejść: 0
 • Dodano: 27 11 2018r.
 • Kliknięć w adres www: 3
 • Wyświetleń tej strony: 210
 • Łączny CTR: 1.43%

Firma Butzbach jest niemiecką marką, którą w Polsce reprezentuje firma Torsystem. Spółka obu firm opiera się w całości na polskim kapitale.

Oferta firmy Butzbach obejmuje projektowanie bram przemysłowych, ich produkcję, montaż oraz pełny serwis. Doświadczenie firmy pozwala na zaoferowanie swoim klientom produktów najwyższej jakości. Ponadto, pracownicy firmy, dzięki długiemu stażowi, są w stanie dopasować odpowiedni rodzaj bramy do miejsca i gałęzi branży. Miejsca, w jakich najczęściej znajdują się bramy przemysłowe, to magazyny, hangary, hale przemysłowe i produkcyjne.
Typy bram, jakie produkuje firma, to bramy segmentowe, szybkobieżne, hangarowe i segmentowe Vision.

Butzbach, jest pierwszą firmą, która opracowała technikę zastosowania włókna szklanego w procesie produkcji. Włókno szklane jest materiałem, który cechuje się zarazem delikatnością i trwałością. Wykorzystanie go do produkcji bram pozwala uzyskać produkt użytkowy najwyższej jakości.
Poza trwałością materiału, włókno szklane charakteryzuje się dużą odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Jest to pierwsze tworzywo w tej branży, które można wykorzystać do aranżacji wnętrza.

Pracownicy firmy Butzbach gwarantują indywidualne podejście do każdego z projektów.

Butzbach Torsystem

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Butzbach Torsystem
Butzbach Torsystem
 • Ocena:

  Ocena: 2.2/10 (6 głosów)

 • Województwo: Dolnośląskie