Panorama www

Wyszukaj stronę:

 • Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Elżbiety Zarychty

  Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Elżbiety Zarychty


  Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Elżbiety Zarychty to miejsce, w którym doświadczony ginekolog dziecięcy w Warszawie świadczy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Gabinet przystosowany jest do przyjmowania zarówno najmłodszych...

  Dodano: 06 11 2023
  WWW: ginekologdzieciecy.pl
  Wyświetleń: 21
  Wejść: 0
 • Law-Taxes

  Law-Taxes


  Law-Taxes to zespół ekspertów prawników i doradców z wieloletnim doświadczeniem. Firma oferuje kompleksowe usługi prawne, w tym doradztwo podatkowe obejmujące analizę różnych rodzajów podatków, cen transferowych oraz problematykę ...

  Dodano: 29 10 2023
  WWW: law-taxes.pl
  Wyświetleń: 27
  Wejść: 0
 • Dodano: 15 11 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 10
 • Wyświetleń tej strony: 982
 • Łączny CTR: 1.02%

Płyta prysznicowa podpłytkowa to doskonałe rozwiązanie do budowy modnego prysznica bezbrodzikowego. Płyta jest zabudowana płytkami lub mozaiką, nie zaburzając aranżacji łazienki. Steigner oferuje brodziki podpłytkowe w kilku modelach, a każdy z nich w kilkudziesięciu rozmiarach. Na życzenie klienta istnieje możliwość wyprodukowania płyty o konkretnych wymiarach.
Oto cztery modele brodzika posadzkowego Steigner:
- Mineral Basic - podstawowy brodzik podpłytkowy do zabudowy dużymi płytkami. Płyta została pokryta powłoką mineralną i wzmocniona siatką z włókna szklanego.
- Mineral Plus – Oprócz powłoki mineralnej i siatki z włókna szklanego płyta prysznicowa dodatkowo zawiera warstwę uszczelniającą. Brodzik posadzkowy Mineral Plus można przykryć małymi lub dużymi płytkami oraz mozaiką.
- Mineral Profi – najmocniejsza płyta prysznicowa podpłytkowa Steigner. Konstrukcja została pokryta warstwą epoksydową, dzięki czemu może być zabudowana płytkami każdej wielkości oraz mozaiką.
Płyta prysznicowa Steigner jest dostępna z różnymi rodzajami odpływów: odpływ liniowy, punktowy, ścienny. Brodzik podpłytkowy jest rekomendowany osobom, które mają problemy z poruszaniem ze względu na brak wysokiego rantu.

Płyta prysznicowa Steigner

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Płyta prysznicowa Steigner
Płyta prysznicowa Steigner
 • Ocena:

  Ocena: 3.3/10 (60 głosów)