Panorama www

Wyszukaj stronę:

 • AD-MED BHP Sp. J.

  AD-MED BHP Sp. J.


  Ad-Med to ceniony dystrybutor renomowanej marki 3M, specjalizujący się w szerokim wyborze produktów BHP zapewniających kompleksową ochronę pracowników. W bogatej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kaski, maski oraz folie ochronne...

  Dodano: 15 06 2024
  WWW: admedbhp.pl
  Wyświetleń: 4
  Wejść: 0
 • Centrum Turystyki i Edukacji ACTIV

  Centrum Turystyki i Edukacji ACTIV


  Jeśli szukasz kolonii lub obozów dla młodzieży, koniecznie zapoznaj się z propozycją firmy Centrum Turystyki i Edukacji ACTIV. Firma ta od lat specjalizuje się w organizacji bezpiecznych wyjazdów, oferując doświadczonych przewodni...

  Dodano: 29 05 2024
  WWW: oferta.turystyka.pl
  Wyświetleń: 35
  Wejść: 0
 • Zarosło

  Zarosło


  Firma Zarosło to ekspert w dziedzinie aranżacji tarasów i projektowania balkonów, który dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wie, jak zazielenić każdą przestrzeń zewnętrzną. Współpracując z czołowymi dostawcami, Zarosło of...

  Dodano: 02 06 2024
  WWW: zaroslo.pl
  Wyświetleń: 34
  Wejść: 2
 • Dodano: 15 11 2016r.
 • Kliknięć w adres www: 11
 • Wyświetleń tej strony: 1028
 • Łączny CTR: 1.07%

Płyta prysznicowa podpłytkowa to doskonałe rozwiązanie do budowy modnego prysznica bezbrodzikowego. Płyta jest zabudowana płytkami lub mozaiką, nie zaburzając aranżacji łazienki. Steigner oferuje brodziki podpłytkowe w kilku modelach, a każdy z nich w kilkudziesięciu rozmiarach. Na życzenie klienta istnieje możliwość wyprodukowania płyty o konkretnych wymiarach.
Oto cztery modele brodzika posadzkowego Steigner:
- Mineral Basic - podstawowy brodzik podpłytkowy do zabudowy dużymi płytkami. Płyta została pokryta powłoką mineralną i wzmocniona siatką z włókna szklanego.
- Mineral Plus – Oprócz powłoki mineralnej i siatki z włókna szklanego płyta prysznicowa dodatkowo zawiera warstwę uszczelniającą. Brodzik posadzkowy Mineral Plus można przykryć małymi lub dużymi płytkami oraz mozaiką.
- Mineral Profi – najmocniejsza płyta prysznicowa podpłytkowa Steigner. Konstrukcja została pokryta warstwą epoksydową, dzięki czemu może być zabudowana płytkami każdej wielkości oraz mozaiką.
Płyta prysznicowa Steigner jest dostępna z różnymi rodzajami odpływów: odpływ liniowy, punktowy, ścienny. Brodzik podpłytkowy jest rekomendowany osobom, które mają problemy z poruszaniem ze względu na brak wysokiego rantu.

Płyta prysznicowa Steigner

Więcej informacji:

Dodaj na swoją stronę link:

Płyta prysznicowa Steigner
Płyta prysznicowa Steigner
 • Ocena:

  Ocena: 3.3/10 (61 głosów)